A Honor Roll

Grade 7

Crouse Kaylin

Evenski Jasmine

Gangl Maxwell

Glines Dakota

Hart Cole

Hurlbut Hunter

Kilduff Hailey

Kyler Abigail

Olson Athena

Robertshaw Colin

Grade 8

Allen Kali Jo

Cuellar Francisca

Eiden Kacie

Fawcett Hannah

Kammeier Jace

Mackey Logan

Mann Karly

Mjolsness Avery

Saville Talia

Vekich Cecelia

Wolf Delainey

Grade 9

Anderson Hannah

Combs Trever

Daoust Madison

Eck Hunter

Finke Trinity

Fleischman Ava

Hammer Alexis

Hanson Mackenzie

Hubbard Corinne

Jarvi Blaize

Kortekaas Brye

Mallum Alanna

Marx Mason

Oviatt Emmalee

Plackner Benjamin

Reed Kalle

Roberts Mckenzie

Serfling Abigail

Smith Sarah

Grade 10

Casey Jaedyn

Delich Dannaea

Eiden Elise

Hicks Corissa

Holm-Foss Summer

MacKnight Mathias

Mann Kaleb

Mason Bailey

Miller Brianna

Mistelske Mercedes

Peterson Ellie

Petrich Brooke

Stram Brock

Grade 11

Carpenter Benjamin

Davidson Darric

Elich Amber

Erickson Hannah

Gabel Kayden

Manthey Lillian

Norris Baylie

Parks Isabella

Pauly Xavier

Vekich Claire

Grade 12

Adamson Tyler

Cogswell Ava

Conaway Eli

Duquette James

Eiden Amber

Gernander Micah

Johns Cole

Shevich Hallie

Troumbly Ben

Troumbly Tiara

Vekich Libby

Vekich Mitchell

B Honor Roll

Grade 7

Banovetz Audrey

DeVault Dallia

Godwin Davis

Hart Tiana

Kangas Kaylee

Korpi Gabrielle

Martella Gianna

Pantoja Tyrese

Ruschmeyer Josie

Seeley Cheyenne

Stanley Alisha

Strom Brittany

Thorson Adian

Troumbly Olivia

Vidovic Maja

Waisanen Alexis

Wilson Jenica

Grade 8

Aker Kaden

Dahlgren Aiden

Drobnick David

Finke Klara

Gibeau Derek

Gravening Jade

Hallie Genesis

Hansen Brooke

Hanson Damion

Hartman Richard

Hess Morgan

Huff-Metso Jeremy

Hustad Layn

Johannsen Lydia

King Naesa

Koran Allyssa

Maki Allayna

Mikulich Jocelyn

Miskovich Layla

Nugent Rianna

Roberts Gage

Rutherford Samantha

Schad AnDeja

Sondgeroth Hayley

Stuber Sage

Vekich Thomas

Villeneuve Dylan

Waterhouse Kolin

Webster Cella

Weigel Sadie

Weitzel Mercede

Grade 9

Ambuehl Ethan

Bush Meriden

Chupurdia Destiny

Disserud Jacob

Ellis Dylan

Gernander Miranda

Hannah Matthew

Hansen Adrianna

Hansen Grant

Mitchell Keller

Rajala Nadia

Ritter Seth

Rutherford Maria

Saccoman Lily

Seeley Dakota

Swanson Janna

Swedeen Tyler

Weitzel Jasmine

Williams Kyra

Grade 10

Delich Marijah

Hartman Israel

Howat Cejay

King Nathan

Mather Logan

Newman Eathan

O’Gorman Isabel

Saville Jadin

Smith Westin

Thoennes Connor

Vekich Ellie

Wade Chrystal

Wagner Carol

Wikstrom Nora

Grade 11

Anderson Rebecca

Butterfield Michael

Cline Abigail

Dearmon Madeline

Hammer Bethany

Hron Holden

LaFond Cashus

Marx Weston

Olson Olivia

Oviatt Rylee

Pederson Hailey

Sydow Kayla

Troumbly Jordan

Walsh Bailey

Westphal Caden

Grade 12

Anderson Mikhara

Champlin Brenna

Clancey Jager

Clusiau Giana

DeChampeau Dylan

Eiden Alaina

Endreson Ethan

Erovick Anthony

Gilbert Mitchell

Goodrich Sydnee

Gravening Trever

Gustafson Renata

Jefferson Deangelo

Johnson Tyler

Kreutz Dominic

Miller Christian

Plackner Carlee

Rantala Kiara

Smith Makena

Thoennes Dalton

Trboyevich Brock

Willhite Jordan

* Fulltime PSEO Students are not included in Honor Roll

0
0
0
0
0

Recommended for you

Load comments